home | mapa serwisu | kontakt

 
 
 
 
wyszukiwanie
Szukaj w serwisie
 
menu
agregaty skraplające
 
chillery bez skraplacza
 
chillery chłodzone kan.
 
chillery chłodzone pow.
 
chillery chłodzone wodą
 
destratyfikatory
 
klimakonwektory
 
nagrzewnice nadmuchowe
 
rekuperatory
 
 
panel logowania
login:
hasło: Zaloguj

chillery chłodzone pow.

Chillery chłodzone powietrzem:

  • Chillery kompaktowe serii ECHO i ECHO H

Najmniejsze kompaktowe chillery w wersji chłodzącej ECHO i chłodząco-grzejącej ECHO H. Typoszereg 5 urządzeń o wydajności chłodniczej 3,7 do 6,4 kW. Urządzenia typu „plug and play” skonstruowane specjalnie do zastosowań rezydencjalnych. Gwarantowany zakres pracy w funcji grzania do -10 oC. Produkuje ciepłą wodę o temperaturze max. 50 oC.

  • Powietrzna pompa ciepła ECHO PLUS 

Urządzenie o wydajności 7,91 tylko w wersji grzejącej !!!
Produkuje wodę o temperaturze max. 50 oC.
Gwarantowany zakres pracy w funcji grzania do -10 oC.
Podwyższony współczynnik COP=3 (dla parametrów wody 45/40 oC, temp. zewn. 7 oC (term. suchy) i 6,2 oC (term. mokry).

 

  • Chiller serii MCA 

Chillery z pojedyńczą sprężarką typu scroll o wydajności 10-61 kW w wersji chłodzącej jaki chłodząco-grzejącej. Opcjonalnie mogą być wyposażone w pompę obiegową zwykłą lub wzmocnioną, naczynie rozprężne, izolowany zbiornik buforowy, regulację ciśnienia skraplania, 25% odzysk ciepła (i wiele innych)

 

  • Chillery serii LCA

Chillery z 2 lub 4 sprężarkami typu scroll o wydajności 46-305 kW w wersji standard lub wyciszonej. Możliwe wbudowanie modułu hydraulicznego z jedną lub dwiema pompami obiegowymi. Dostępne wersje z free-coolingiem, z 40% lub całkowitym odzyskiem ciepła.
Wiele dodatkowych opcji

  • Chillery serii LSS

Chillery z 4-6 sprężarkami typu scroll o wydajności 314-477 kW w wersji standard lub wyciszonej. Możliwe wbudowanie modułu hydraulicznego z jedną lub dwiema pompami obiegowymi. Dostępne wersje z free-coolingiem, z 40% lub całkowitym odzyskiem ciepła. Wiele dodatkowych opcji.

  • Chillery serii LCS

Chillery ze sprężarkami śrubowymi o wydajności 202-531 kW w wersji standard lub wyciszonej. Możliwe wbudowanie modułu hydraulicznego z jedną lub dwiema pompami obiegowymi. Dostępne wersje z 40% lub całkowitym odzyskiem ciepła. Wiele dodatkowych opcji.Więcej informacji na stronie www.galklima.pl

Wszystkie chillery firmy Galletti mogą współpracować z systemem sterowania i nadzoru ERGO.   copyright 2006 © Ventra-Clima Warszawa
realizacja: system cms by e-solution