home | mapa serwisu | kontakt

 
 
 
 
wyszukiwanie
Szukaj w serwisie
 
menu
ścienne
 
podstropowe
 
kasetonowe
 
kanałowe
 
multi- i supermultisplit
 
klimatyzacja precyzyjna
 
chillery
 
fancoile
 
rekuperatory
 
automatyka, sterowanie
 
vrf
 
 
panel logowania
login:
hasło: Zaloguj

kasetonowe

Są to klimatyzatory, których jednostki wewnętrzne(split) przystosowane są do montażu w konstrukcji sufitów podwieszanych w przestrzeni międzystropowej. Płyta czołowa tych urządzeń znajduje się w płaszczyźnie sufitu podwieszanego. Jednostki kasetonowe są produkowane w trzech rodzajach rozprowadzenia strug powietrza chłodzącego. Są urządzenia z jedną, dwoma i czterema nawiewami powietrza. 

Takie klimatyzatory stosowane są głównie w pomieszczeniach wyższych niż mieszkalne, np. salach konferencyjnych, dużych hall’ach hotelowych, stołówkach it.p. W takich zastosowaniach są bardzo skuteczne, estetyczne i prawie niewidoczne. Są produkowane w wersjach energooszczędnych ze sterowaniem inwerterowym a także ze zdalną regulacją kąta ustawienia żaluzji co daje możliwość ustawiania kierunku strumienia nawiewanego powietrza a w związku z tym wydzielania w jednym pomieszczeniu stref zimnych i ciepłych. Kilkanaście typów tego rodzaju urządzeń produkcji MITSUBISHI ELECTRIC jest w naszej ofercie handlowej, w tym także ze sterowaniem inwerterowym. 

Ventra Clima feruje tego typu urządzenia w wersji chłodzącej i chłodząco-grzejącej w zakresach mocy chłodniczych 2,2 ÷ 14,0 kW. 


   copyright 2006 © Ventra-Clima Warszawa
realizacja: system cms by e-solution