home | mapa serwisu | kontakt

 
 
 
 
wyszukiwanie
Szukaj w serwisie
 
menu
ścienne
 
podstropowe
 
kasetonowe
 
kanałowe
 
multi- i supermultisplit
 
klimatyzacja precyzyjna
 
chillery
 
fancoile
 
rekuperatory
 
automatyka, sterowanie
 
vrf
 
 
panel logowania
login:
hasło: Zaloguj

klimatyzacja precyzyjna

Systemy i urządzenia klimatyzacji precyzyjnej przeznaczone są do zastosowań o specjalnych wymogach termodynamicznych uzdatniania powietrza w pomieszczeniach technicznych. Z dużą dokładnością regulowane są takie parametry powietrza wewnętrznego jak temperatura i wilgotność względna oraz uzyskiwany jest bardzo wysoki stopień jego czystości. 

W tej grupie klimatyzatorów znajdują się również urządzenia przeznaczone dla przemysłu telekomunikacyjnego lecz dla nich wymagania dotyczące dokładności stabilizowanych parametrów są nieco łagodniejsze. 

W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroką i różnorodną tego typu urządzeń produkcji firmy HiRef z Grupy Galletti. Są to urządzenia najwyższej jakości o praktycznie nieograniczonych możliwościach zastosowań. Większość z modeli posiada opcję free cooling (swobodne chłodzenie) gwarantującej ich wysoką, eksploatacyjną efektywność energetyczną. Ze względu na konieczność zapewnienia pełnej niezawodności niektóre urządzenia posiadają podwójne zasilanie oraz podwójny układ chłodniczy. Imponujący zakres oferowanych zamyka się w zakresie 2,5÷101,4 kW. 

Układy chłodnicze tych urządzeń są zasilane z agregatów wody lodowej lub są typu bezpośredniego odparowania.  


   copyright 2006 © Ventra-Clima Warszawa
realizacja: system cms by e-solution