home | mapa serwisu | kontakt

 
 
 
 
wyszukiwanie
Szukaj w serwisie
 
menu
galletti
 
mitsubishi electric
 
hiref
 
pobierz katalog
 
dobierz urządzenie
 
rodzaje klimatyzatorów
 
ścienne
 
podstropowe
 
kasetonowe
 
kanałowe
 
multi- i supermultispli
 
klimatyzacja precyzyjna
 
chillery
 
fancoile
 
rekuperatory
 
automatyka, sterowanie
 
vrf
 
 
panel logowania
login:
hasło: Zaloguj

automatyka, sterowanie

W systemach i urządzeniach klimatyzacyjnych produkcji MITSUBISHI ELECTRIC stosowane są różnego rodzaju układy automatyki i sterowania. 

W grupie urządzeń klimatyzacyjnych serii M z inwerterami zastosowano sterowanie typu A-control służący komunikacji pomiędzy agregatem zewnętrznym i jednostką lub jednostkami wewnętrznymi. Natomiast jednostki wewnętrzne mogą być wyposażone w dwa typy interfejsów komunikacyjnych, przy czym interfejs Systemu M-Net jest również przeznaczony dla systemów serii City Multi. 

Ponadto dla urządzeń serii City Multi przygotowane jest wielowariantowy system sterowania typu M-Net z różnymi rodzajami sterowników, czujnikiem podczerwieni, wyłącznikiem i sterownikiem grupowym oraz indywidualnym i systemowym programem tygodniowym. 

Systemy klimatyzacyjne serii City Multi pracujące w systemie M-Net wyposażone są w nowej generacji centrale centrale sterownicze G-50A lub G-50M z funkcjami internetowymi WEB. Przeznaczone są zarówno do systemów dużych, do 50. jednostek wewnętrznych w 50. grupach jak również i małych. M-Net można łatwo podłączyć do systemu BMS poprzez interfejs protokołu LonWorks®. Interfejs może zarządzać grupą do 50-ciu jednostek wewnętrznych. 

 


   copyright 2006 © Ventra-Clima Warszawa
realizacja: system cms by e-solution