Oferty pracy

Stanowisko
Opis
Lokalizacja
Monter Instalacji

montaż instalacji urządzeń wentylacyjnych i klimaty...

Łódź

Monter Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska pracy:
  • montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • pomocnicze prace budowlane związane z montażem instalacji
  • poszukujemy osób z doświadczeniem w branży instalacyjnej jak i do przyuczenia na stanowisku montera.
Wymagania:
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dokładności, rzetelność i dbałości o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • pracę w doświadczonym zespole w firmie o stabilnej pozycji na rynku instalacyjnym
  • możliwość przeszkolenia i przyuczenia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres marta.szmit@ventra-clima.com.pl

Serwisant Klimatyzacji i Wentylacji

serwis instalacji wentylacji i klimatyzacji, okresowe kont...

Łódź

Do obowiązków kandydata będzie należało:
  • serwis instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • okresowe kontrole i przeglądy urządzeń i instalacji wentylacyjno – klimatyzacyjnych,
  • diagnozowanie usterek oraz naprawa urządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych
znajomość systemów wentylacji, klimatyzacji:
  • zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność,
  • należyta współpraca oraz dbanie o dobre relacje z Klientami,
  • odpowiedzialność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.

Liczymy również na oferty osób chętnych do przyuczenia w zawodzie lub pracowników chcących podnieść swoje kwalifikacje.

Dodatkowym atutem będzie:
  • doświadczenie branżowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień branżowych związanych z automatyką i elektryką,
  • wiedza z zakresu automatyki i sterowania,
  • doświadczenie w pracy z systemami klimatyzacyjnymi i chłodniczymi zarówno od strony instalacyjnej jak i serwisowej,
  • sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną urządzeń,
  • szkolenia kierunkowe
Kandydatom, którzy dołączą do naszego zespołu oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazna atmosfera w pracy,
  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny.

Inżynier robót

realizacja projektów branżowych (instalacje sanitarne-mechaniczne)...

Mysłowice

Inżynier robót - Projektant instalacji

Miejsce pracy: Mysłowice

Do obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku należeć będzie:
  • realizacja projektów branżowych (instalacje sanitarne-mechaniczne)
  • wykonywanie kosztorysów i wycen
  • koordynacja nad realizacją budów
Wymagania dla osoby zatrudnianej na oferowanym stanowisku:
  • obsługa programów wspomagających projektowanie – AutoCad wraz z nakładką VENTPack lub pokrewne oraz audytor CO, OZC pakiet InstalSoft
  • biegłe poruszanie się w programie kalkulacyjnym EXEL oraz pozostałych programach Office
  • znajomość i podstawowa obsługa programów kosztorysowych – NORMA lub ZUZIA
  • doświadczenia praktycznego w branży instalacji sanitarnych (wykonywanie projektów, kosztorysowanie instalacji, koordynacja prac w wykonawstwie na budowie)
  • komunikatywność i samodzielność działania, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B
  • pakiet socjalny